Pre firmy

Skvelý zážitok v kine - to je jeden zo spôsobov, ako odmeniť zamestnancov, či podporiť činnosť kina. Ponúkame Vám viacero alternatív spolupráce.

 

Prenájom kina

Kino Akademik je možné po dohode prenajať. Cena za prenájom kina je 17 € / hodina bez využitia techniky. Vypožičanie techniky v závislosti od náročnosti projekcie je 10 € / hodina pri použití projektora Optoma HD26 DLP  a 20 € / hodina pri použití DCP projektora Barco. 

 

Ponuka pre zamestnancov firiem

Firemná permanentka

Možnosť zakúpenia permanentky určenej zamestnancom. Vstup do kina tak môže byť zaujímavým sociálnym benefitom a zároveň odmenou za nadštandardné výkony, či darčekom k sviatku zamestnanca. Spokojný zamestnanec = spokojný hosť platí v zariadeniach služieb dvojnásobne. Evidencia sa deje v pokladni kina a hotel platí vstupné na základe podpísanej zmluvy (raz štvrťročne, resp. po dosiahnutí dohodnutého limitu).

Špeciálne premietania pre zamestnancov

Ak chcete spolu so zamestnancami osláviť MDD, ponúknite im a ich rodinám špeciálne kino predstavenie pre uzavretú spoločnosť. Pocit rodinnej súdržnosti sa dostaví pri sledovaní a spoločnom prežívaní rodinných či romantických filmov, alebo len pri iných večeroch, pripravených na mieru.

 Ponuka pre organizované skupiny a hotely

Kino ako doplnok programu

Kino Akademik premieta pravidelne v stredu, piatok, sobotu a nedeľu, intenzívnejšie počas vybraných období v roku (najmä turisticky exponovaných). Sprostredkujte svojim klientom alternatívnu ponuku využitia voľného času prostredníctvom umiestnenia plagátu s programom kina na recepcii a dobre informovaných recepčných. Informácie o programe je možné zasielať vo forme newslettera, rezervácie a predaj lístkov je možné robiť on-line.

Kino ako súčasť skupinového zážitku

Máte ubytovanú skupinu hostí a chcete im dopriať skvelý zážitok? Pre skupiny od 40 osôb sme pripravení realizovať kino program na mieru. Či máte rodinný víkend, alebo firemnú akciu, film vie zabaviť každého. Čo tak ponúknuť hosťom premietnutie vybranej trilógie? Alebo horrorový večer? Alebo niečo romantické?Skvelou alternatívou je kombinácia filmového večera a iného programu v historickom centre mesta, zapísaného v Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Alternatívny obsah

Chcete svojich klientov pozvať na koncert legendárnej skupiny Queen? Alebo radšej na operu? Alternatívny obsah umožňuje ponúknuť divákom takmer živý zážitok na kino plátne s výnimočným priestorovým zvukom.

Reklamná ponuka

Ak by ste chceli využiť kino na propagáciu svojich produktov, naše kino je vám k dispozícii. Náš systém platby za reklamu v kine Pay per visitor umožní platiť len za reálny počet divákov, ktorý si reklamu pozreli (0,10 € / divák*).  Kino umožňuje cieliť reklamu na skupinu, ktorá vás zaujíma podľa hranej produkcie. Chcete osloviť  rodiny s deťmi? Ženy alebo drsných chlapov? Vieme vám zostaviť ponuku reklamy na mesiac vopred, prípadne vás upozorniť na filmy zapadajúce do vašej požiadavky.

 

Cena všetkých špecializovaných ponúk sa stanovuje individuálne v závislosti od nákladov a náročnosti realizácie akcie. Odporúčaný čas začiatku prípravy je min. mesiac pred plánovanou akciou.

*cena v prípade dodanie spotu v dĺžke do 30 sekúnd v kinoformáte

Chcete dať vedieť o svojej firme?

Reklama v kine patrí medzi veľmi efektívne metódy propagácie produktov alebo služieb. Dôvod je jednoduchý - diváci v kine sedia, nemajú možnosť preladiť na iný kanál a viditeľnosť proma je tak 100%.


Kino Akademik ponúka miestnym podnikateľov dva druhy spolupráce.


1. Partnerstvo - dlhodobá ponuka zliav a výhod pre klientov kina. Spravidla je výhoda ponúkaná po preukázaní sa lístkov z kino predstavenia. Kino poskytuje týmto partnerom uvedenie loga na lístku, reklamu ponúkanej zľavy na plátne kina, v priestoroch kina a reklamu na plátne vo vybraných termínoch zdarma (napr. vianočné želanie).
2. Reklama v kine - klasická reklama v rozsahu

  • 10 sekúnd statický obrázok
  • do 30 sekúnd video (je potrebné dodať v požadovanom formáte a kvalite)

Reklamu je možné cieliť podľa záujmov a titulov. Nespornou výhodou je, že v prípade reklamy platíte len za reálneho diváka, ktorý ju videl, a to 0,10 € / diváka. Je možné nastaviť aj limity v závislosti o Vášho rozpočtu.

Príklad 1:

Reštaurácia AB pripravuje špeciálny Valentínsky program. Rozhodla sa, že využije kino reklamu. Od začiatku januára nasadila po dohode s kinom informáciu o svojej ponuke na všetky romantické filmy a iné filmy s prevažne ženským publikom. Tieto filmy videlo počas 30 dní 350 divákov. Za svoju reklamu tak zaplatí reštaurácia 35 €.

Príklad 2:

Obchod XY ponúka špeciálny výpredaj oblečenia a kozmetických potrieb pre deti. Rozhodla sa, že využije kino reklamu s cielením na rodiny s deťmi. Po konzultácii s kinom s vybrali 5 animovaných filmov, pred ktorými pôjde jej reklama. Rozpočet na propagáciu však umožňuje obchodu investovať do reklamy len 20 €. Kino tak bude sledovať nasadenie reklamy a po dosiahnutí návštevnosti 200 náštevníkov reklamu automaticky pozastaví.
Ak vás naša ponuka zaujala, prípadne sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte nás:

E-mail: kultura@banskastiavnica.sk

Telefón: 045 694 96 50